Verotex ve Frankfurtu nad Mohanem

Novinky přidáno 13. května, 2015


Na začátku května se konal veletrh Techtextil, který patří k nejvýznamnějším mezinárodním veletrhům technických tkanin a netkaných textilií, Verotex byl opět u toho.

Pro Vetrotex je to jeden z nejdůležitějších veletrhů, na kterém pravidelně vystavuje. Účastnilo se jej více než tisíc vystavovatelů z 52 zemí. Techtextil navštívilo 28 500 návštěvníků ze 102 zemí. Stánek, který vítal návštěvníky hned u vstupu do haly, prozrazoval, že Saint-Gobain slaví letos 350 let od svého vzniku. Techtextil byl skvělou příležitostí vyzdvihnout naše současné poslední investice do vysoce vyspělých technologií, které zvýšily výrobní kapacity Vetrotexu a rozšířily výrobu 6m vlákna i do Evropy – do našeho závodu v Hodonicích. Tyto investiční akce zvyšují flexibilitu dodávek a nabízí kvalitnější služby našich zákazníkům. Vetrotex upevňuje svou pozici předního světového výrobce skleněných vláken dodávajícího širokou škálu přízí pro různé aplikace ve stavebnictví a průmyslu.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že cenu za nejlepší interiér roku 2014 získala prodejna Megapixel s podhledy Ecophon?

Specializovaná prodejna s fotografickou a video-technikou Megapixel v Praze Holešovicích oslovila a nadchla odborné architekty, kteří ji v rámci soutěže Grand Prix architektů 2014 odměnili cenou za nejlepší interiér roku. Na něm se taktéž akustickým i designovým řešením podílela společnost Ecophon.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.