Veletrhy iKraiera jsou úspěšně za námi

Novinky přidáno 25. dubna, 2018Březen a duben patřil veletrhům ikariéra na pražském ČVUT a brněnském VUT. Budoucím absolventům technických oborů jsme představili Skupinu Saint-Gobain jako potenciálního zaměstnavatele, na VUT navíc konkrétní kariérní příležitosti v závodech ADFORS a ISOVER.

Veletrhy iKraiera pořádá IAESTE Czech Republic, což je mezinárodní studentská organizace s více jak šedesátiletou tradicí. Působí v 86 zemích světa. Hlavním posláním je zajišťování zahraničních praxí pro studenty technických vysokých škol. Celosvětově tak IAESTE přispívá k rozvoji odborných znalostí studentů, k porozumění mezi národy i k odstranění rozdílů v technické vyspělosti jednotlivých zemí. Pomáhá studentům k úspěšné cestě za kariérou a letním výměnným stážím do zahraničních firem.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že minerální vlna se v Častolovicích vyrábí už 50 let?

Minerální vlna se začala v Častolovicích vyrábět roku 1965, kdy 1. 7. 1965 vznikl nový závod Stavební izolace n.p. Praha. V roce 1990 došlo k rozdělení a v Častolovicích vyrostl nový státní podnik ORSIL Častolovice. O tři roky později byla společnost privatizována stávajícím managementem firmy a vznikla společnost Orsil s.r.o.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.