Sedmkrát v řadě patříme do TOP 100 inovativních firem světa

Novinky přidáno 9. února, 2018


Saint-Gobain je již sedmým po sobě jdoucím rokem uznána mezi 100 nejvíce inovativních firem na světě. Společnost Clarivate Analytics právě zveřejnila svoje hodnocení Top Global Innovators 2017.

Sedmkrát za sebou byla zařazena Skupina Saint-Gobain mezi 100 nejvíce inovativních firem a institucí na světě založených na čtyřech metrikách souvisejících s patenty. 

Výzkum a vývoj (R&D) společnosti Saint-Gobain je podporován 3 700 zaměstnanci, globální sítí osmi výzkumných středisek.  Do R&D mířily investice ve výši 438 milionů EUR v roce 2016.

Skupina má díky R&D sbírku inovací, která jí umožňuje uvést na trh mnoho nových výrobků každý rok. Jeden ze čtyř produktů, které Skupina dnes prodává, před pěti lety neexistoval.

 

Celá tisková zpráva je ke stažení zde.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že má GLASSOLUTIONS v Praze svoje referenční City?

Vzniklo na základě oceňovaného projektu z roku 1997, který si předsevzal maximalizaci denního světla. Jeho název zní River City a je umístěn podél břehu Vltavy v Karlíně. První naše dodávka směřovala pro Danube House (2003), následovala budova Nile House (2005). U všech budov byla použita extračirá sklovina SGG DIAMANT®.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.