Sedmkrát v řadě patříme do TOP 100 inovativních firem světa

Novinky přidáno 9. února, 2018


Saint-Gobain je již sedmým po sobě jdoucím rokem uznána mezi 100 nejvíce inovativních firem na světě. Společnost Clarivate Analytics právě zveřejnila svoje hodnocení Top Global Innovators 2017.

Sedmkrát za sebou byla zařazena Skupina Saint-Gobain mezi 100 nejvíce inovativních firem a institucí na světě založených na čtyřech metrikách souvisejících s patenty. 

Výzkum a vývoj (R&D) společnosti Saint-Gobain je podporován 3 700 zaměstnanci, globální sítí osmi výzkumných středisek.  Do R&D mířily investice ve výši 438 milionů EUR v roce 2016.

Skupina má díky R&D sbírku inovací, která jí umožňuje uvést na trh mnoho nových výrobků každý rok. Jeden ze čtyř produktů, které Skupina dnes prodává, před pěti lety neexistoval.

 

Celá tisková zpráva je ke stažení zde.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že většina firem má „referenční“ stavby, ale GLASSOLUTIONS má v Brně celou „referenční“ ulici?

Najdete ji na ulici Heršpická a počátkem je rok 1997, kdy jsme zahájili výrobu skel pro M-Palác. Pak přicházely další budovy: Brno Bussines park (2005), Česká pošta spolu s další budovou BBP (2006). V roce 2007 vzniká významný komplex Spielberk Office Center, villa C, D, E, F. Následující rok hned u řeky Justiční areál.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.