Saint-Gobain uklidí Česko

Novinky přidáno 5. , 2017Skupina Saint-Gobain se ve dnech 21.–23. září připojí k celorepublikové akci Ukliďme svět, ukliďme Česko. Cílem akce je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek v libovolné lokalitě naší země.

Zaměstnanci Saint-Gobain se tento rok zařadí mezi organizátory i dobrovolníky a pomohou s úklidy v okolí svých výrobních závodů. K těmto úklidům se mohou připojit také ostatní dobrovolníci z dané lokality. Skupina Saint-Gobain zároveň podpořila celou akci jako jeden z hlavních partnerů i finančně.

Úklidy proběhnou v okolí závodů Glassolutions (Brno), Isover (Český Brod), PAM (Králův Dvůr), Weber, Ecophon a Rigips (Praha). Termíny a další podrobnosti najdete na interaktivní mapě úklidů: http://www.uklidmecesko.cz/map/.

 

 

Skupina dlouhodobě prosazuje udržitelnost ve všech oblastech. „Veškeré naše činnosti a aktivity provádíme s ohledem na životní prostředí. Saint-Gobain má jasně dané závazky i cíle, které přispívají v boji proti změnám klimatu. Jedním z nich je i zapojení zaměstnanců do ochrany životního prostředí,“ dodal Jakub Benda, tiskový mluvčí Saint-Gobain v ČR.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že první dodávka trubek PAM na území ČR byla před více než 100 lety?

Tento vodovodní přivaděč je stále v provozu a v současnosti zásobuje pitnou vodou více než 2/3 obyvatel Prahy.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.