Rigips pomohl nevidomému Markovi k účasti v závodu Winterman

Novinky přidáno 21. prosince, 2017


Celý srpen jezdili zaměstnanci Rigipsu na kole a snažili se svými ujetými kilometry přispět Markovi Moflárovi na účast v závodu Winterman. Podařilo se a v prosinci jsme mu tak mohli předat dárkový poukaz v hodnotě 61 500 Kč.

Slavnostního předání se účastnili nejen zástupci Rigips, ale také ředitelka Nadace Leontinka Barbara Hucková.

Marek je velmi ctižádostivý a má v sobě neskutečnou sílu a energii motivovat nevidomé lidi kolem sebe. Má za sebou velmi úspěšnou kariéru v silniční cyklistice, bohužel mu do života vstoupilo zranění. Svůj „handicap“ však přijal jako výzvu a rozhodl se vydat na cestu vytrvalostního sportu. Přejeme mu hodně úspěchů při dalších závodech!

 

 

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, jak vstoupil Saint-Gobain na český trh?

Saint-Gobain vstoupil na český trh kombinací akvizicí (získání již hotové firmy) na evropské či celosvětové úrovni a také výstavbou nových závodů na zelené louce. V roce 1992 akvizice Abrasiva, v roce 1995 výstavba nového závodu Sekurit, v roce 1996 akvizice společností Orsil a Weber, v roce 1997 akvizice společnosti Izolas, v roce 1998 akvizice Vertex, v roce 2000 akvizice Raab Karcher, v roce 2002 akvizice PAM a Ecophon a v roce 2007 akvizice Rigips.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.