Rigips pomohl nevidomému Markovi k účasti v závodu Winterman

Novinky přidáno 21. prosince, 2017


Celý srpen jezdili zaměstnanci Rigipsu na kole a snažili se svými ujetými kilometry přispět Markovi Moflárovi na účast v závodu Winterman. Podařilo se a v prosinci jsme mu tak mohli předat dárkový poukaz v hodnotě 61 500 Kč.

Slavnostního předání se účastnili nejen zástupci Rigips, ale také ředitelka Nadace Leontinka Barbara Hucková.

Marek je velmi ctižádostivý a má v sobě neskutečnou sílu a energii motivovat nevidomé lidi kolem sebe. Má za sebou velmi úspěšnou kariéru v silniční cyklistice, bohužel mu do života vstoupilo zranění. Svůj „handicap“ však přijal jako výzvu a rozhodl se vydat na cestu vytrvalostního sportu. Přejeme mu hodně úspěchů při dalších závodech!

 

 

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že materiály ISOVER je izolován každý pátý dům v USA?

Isover je největší světový výrobce izolací s působností a výrobními závody po celém světě. Pokud bychom zaparkovali plně naložené kamiony i s vleky materiálem Isover, který se vyrobí v průběhu jednoho roku v České republice, obsadili bychom všechny dálnice a rychlostní silnice v České republice od Aše po Ostravu v obou směrech.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.