Plná korba Weber

Novinky přidáno 6. , 2017


Nakupte – zaregistrujte se – vyhrajte. Vyhrajte v termínu od 1. září do 3. listopadu stavební materiál Weber a další ceny v celkové hodnotě 1 000 000 Kč!

Weber vyhlašuje v termínu od 1. září do 3. listopadu soutěž o stavební materiály. Kupte omítku a vyhrajte stavební materiály Weber nebo další ceny.

 

Nakupte – zaregistrujte se – vyhrajte

 

Zakoupením jakéhokoliv množství vybraných prémiových omítek Weber máte možnost vstoupit do soutěže Plná korba Weber. Pak stačí vyplnit registrační formulář na webových stránkách www.PlnakorbaWeber.cz

Každý týden, počínaje 15. 9., proběhne losování o poukázky pro nákup stavebního materiálu přes portál www.poptej-weber.cz a to v hodnotách:

1x poukázka v hodnotě 20 000 Kč
2x poukázka v hodnotě 15 000 Kč
5x poukázka v hodnotě 10 000 Kč.


Pro soutěžící je nachystáno celkem 8 kol, kde vyvrcholením bude 3. listopadu, kdy se bude losovat o hlavní výhry. Výherci hlavních cen si mohou vybrat mezi poukázkami na odběr stavebního materiálu přes portál www.poptej-weber.cz nebo na nákup zboží na MALL CZ.

Hlavní výhry jsou v hodnotách 1x 100 000 Kč, 1x 60 000 Kč a 1x 40 000 Kč.

Hodnota všech poukázek je včetně DPH.

Proč právě tyto prémiové omítky?
weber.pas aquaBalance:
i pro nejsytější odstíny omítek, ideální do prostředí s náročnými klimatickými podmínkami, do vlhkého prostředí,přirozeně  šetrná k životnímu prostředí
weber.pas extraClean:
vysoce samočistící, vhodná do prašného prostředí, přirozeně odolná proti mikroorganismům (řasy)
weber pas extraClean active:
omítka s fotokatalytickým efektem, vhodná do městského prostředí, samočistící

Více informací o soutěži naleznete na: www.PlnakorbaWeber.cz

Mrkněte se i na spot

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že sklo může být použito nejen jako součást průhledových konstrukcí, ale také jako konstrukční a nosný materiál?

GLASSOLUTIONS vám dodá celoskleněné schodnice, kdy horní vrstvu tvoří speciálně k tomu určená ornamentní a satinovaná skla s protiskluzovým povrchem. Ten již nepotřebuje další úpravy a splní náročná protiskluzová kritéria, která zajistí vaši bezpečnost a zamezí uklouznutí.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.