Novinky konstrukcí RIGIPS v BIM modelech

Novinky přidáno 4. prosince, 2017Divize Rigips připravila update svých knihoven systémových konstrukcí pro lepší správu produktových informací v BIM modelech. Konstrukce jsou opět připraveny v pluginech, které jsou plně funkční v programech Autodesk REVIT verze 2016 až 2018 a Graphisoft ARCHICAD verze 18 až 21, a to jak pro Windows tak nově pro MacOS.

V doplňku naleznete zcela nové a přehlednější prostředí pro nabídku a výběr konstrukcí. Přibyly i další systémové varianty konstrukcí a jednoduší orientace při filtrování vhodné konstrukce. Navíc je celá databáze načítána on-line, takže jsou všechny produktové informace stále aktuální bez nutnosti plugin aktualizovat. 

Dále byly vyslyšeny prosby uživatelů a přibyla možnost “Vložit bez vrstev”, tj. vložit pouze konstrukci s názvem, parametry a celkovou tloušťkou. Nově je také možné vložit pouze vybrané parametry do stávajícího elementu – zdi, desky nebo střechy – bez nutnosti vybírat finální produkt. 

Knihovna je k dispozici zdarma ke stažení ZDE.

Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu při jejím používání, kterou nám můžete zasílat na support@bimproject.cz.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že historie společnosti Weber se začíná psát roku 1893?

Fasády nesčetného množství obytných domů, kostelů i dobových staveb byly v té době vytvořeny ze šlechtěných omítek a některá na území České republiky jsou k vidění dodnes! Ruprechtické náměstí, Liberec 14, suchá omítková směs TERRANOVA PUTZ, rok 1914.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.