Novinky konstrukcí RIGIPS v BIM modelech

Novinky přidáno 4. prosince, 2017Divize Rigips připravila update svých knihoven systémových konstrukcí pro lepší správu produktových informací v BIM modelech. Konstrukce jsou opět připraveny v pluginech, které jsou plně funkční v programech Autodesk REVIT verze 2016 až 2018 a Graphisoft ARCHICAD verze 18 až 21, a to jak pro Windows tak nově pro MacOS.

V doplňku naleznete zcela nové a přehlednější prostředí pro nabídku a výběr konstrukcí. Přibyly i další systémové varianty konstrukcí a jednoduší orientace při filtrování vhodné konstrukce. Navíc je celá databáze načítána on-line, takže jsou všechny produktové informace stále aktuální bez nutnosti plugin aktualizovat. 

Dále byly vyslyšeny prosby uživatelů a přibyla možnost “Vložit bez vrstev”, tj. vložit pouze konstrukci s názvem, parametry a celkovou tloušťkou. Nově je také možné vložit pouze vybrané parametry do stávajícího elementu – zdi, desky nebo střechy – bez nutnosti vybírat finální produkt. 

Knihovna je k dispozici zdarma ke stažení ZDE.

Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu při jejím používání, kterou nám můžete zasílat na support@bimproject.cz.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, kdy se Saint-Gobain začal rozvíjet mimo Francii?

První aktivita mimo Francii se datuje do roku 1858 a německého Mannheimu, kdy Saint-Gobain koupil svého sklářského konkurenta, společnost Saint-Quirin. Následovala Itálie v roce 1888, Belgie v roce 1898, Holandsko v roce 1904 a Španělsko o rok později, v roce 1905. Atlantický oceán byl překročen v roce 1937 – Brazílie a následovaly Spojené státy v roce 1970.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.