Nové složení představenstva CZGBC zvoleno u nás

Novinky přidáno 6. prosince, 2017


Dne 28.11. 2017 se v kancelářích exkluzivního člena Saint-Gobain Construction Products CZ konala Výroční členská schůze České rady pro šetrné budovy, které se zúčastnilo téměř 40 členů a dalších hostů. Hlavními body programu schůze byly doplňující volby do představenstva Rady a představení strategie, priorit a cílů pro šetrné stavebnictví na rok 2018.

V následujícím období bude představenstvo Rady fungovat v tomto složení:

Tomáš Andrejsek, ELAN Interior, s.r.o.
Karolína Dvořáková, Horizon Holding
Karel Fronk, SKANSKA, a.s.
Petr Kašík, AMiT s.r.o.
Robert Leníček, Len+k architekti, s.r.o.
Antonín Lupíšek, Univerzitní centrum energeticky efektivních budov (UCEEB)
Roman Kraiczy, Sekyra Group, a.s.
Libor Musil, LIKO-S, a.s
Ondřej Šrámek, Knauf Insulation, spol. s r.o.
Daniel Štys, CBRE, s.r.o.
Petr Vogel, EkoWATT CZ s.r.o.

Nové představenstvo se v nejbližší době sejde a jmenuje předsedu, místopředsedu, tajemníka a výkonný výbor. O obsazení jednotlivých pozic Vás budeme informovat.

V průběhu členské schůze seznámila Simona Kalvoda, výkonná ředitelka Rady členy s výsledky činnosti za uplynulé období od 11/2016 do 10/2017. Kompletní výroční zprávu najdete zde. Informace o aktivitách jednotlivých pracovních skupin a plány na 2018 představil předseda představenstva Tomáš Andrejsek (ke stažení zde).

Petr Holub, ředitel aliance Šance pro budovy členy seznámil s dosaženými úspěchy a plány na další období.

 

 

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že sádrokartonová deska divize Rigips byla zapsána do Guinnessovy knihy rekordů?

Ve výrobním závodě Rigips v Horních Počaplech byla v roce 2011 vyrobena obří sádrokartonová deska o rozměrech 12,05 × 1,25 m. Rekord byl oficiálně zanesen do České databanky rekordů a následně získal rovněž certifikát Guinness World Records za největší sádrokartonovou desku na světě.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.