Napsali o nás

Média hýbou světem.27/01/2017 Napsali o nás

Habito je v Saint-Gobain Yearbook 2016

V celoskupinové publikaci Saint-Gobain, která je ohlédnutím za uplynulým rokem nechyběla ani zmínka o sádrokartonové desce Rigips Habito. Věnována mu je celá strana.

náhled
TOP ženy Česka 2016
25/01/2017 Napsali o nás

TOP ženy Česka 2016

Šéfky velkých firem, manažerky startupové scény i nejlepší české vědkyně se umístily v anketě Hospodářských novin. Žebříček oceňuje vlivné dámy tuzemského byznysu i veřejné sféry už podvanácté. Nominaci získalo téměř 300 žen. Martina Hasmanová- generální ředitelka SG Sekurit ČR se do žebříčku probojovala i letos.

Stavitel 09/2016 - Svět se stále mění:nové výrobky i technologie
15/09/2016 Napsali o nás

Stavitel 09/2016 - Svět se stále mění:nové výrobky i technologie

Divize Weber slaví letos 25 let a časopis Stavitel se ptal pana Krumpolce jaké to čtvrtstoletí bylo

náhled
11/07/2016 Napsali o nás

Kde vědí, že vše je o lidech

Patří k dominantám obce - elegantní modrobílá budova svítící už zdálky na vyvýšenině u nádraží. Dříve VERTEX, v roce 2011 přejmenovaný na ADFORS CZ (add - sloučit či přidat a anglické force - síla). Lidé a výroba uvnitř se nezměnili, jen jméno. Nový název dodal podniku ještě více na světovosti a sjednotil pod jednou značkou patnáct dalších závodů z celé Evropy vyrábějících stejné výrobky pod světovým gigantem v oblasti zpracování skla -...

náhled
23/06/2016 Napsali o nás

Ocenění v oboru kongresového průmyslu bylo předánou

Prague Convention Bureau již posedmé v řadě udělilo v rámci Ambassador Programu ocenění za přínos na poli kongresové turistiky. Slavnostní předávání cen Ambassador Awards Evening se uskutečnilo 7. června v prostorách Rezidence primátorky hlavního města Prahy. Akce se konala za podpory Magistrátu hlavního města Prahy, zastoupeného paní primátorkou Adrianou Krnáčovou, a Ministerstva pro místní rozvoj, zastoupeného paní ministryní Karlou...

více
22/06/2016 Napsali o nás

Akce Isover50 zná prvních pět výherců kamionu izolace zdarma

Rodinný dům Svítkov, rodinný dům Klecany, Dům u potoka Nová Ves, rodinný dům Mnichovice u Říčan a rodinný dům Královi Horní Roveň. To je prvních pět vítězných staveb akce Isover50, kterou u příležitosti 50. výročí působení na českém trhu vyhlásila letos v únoru divize Isover společnosti Saint-Gobain.

více
21/06/2016 Napsali o nás

Dva ze tří investorů se aktivně zajímají o použité materiály při realizaci zakázek

Dva ze tří investorů (67 %) se aktivně zajímají o materiály použité na jejich stavbách, přičemž k jejich změně oproti projektu v samotném průběhu výstavby přikročí čtvrtina (26 %) z nich. Téměř třetina (29 %) firem potvrzuje, že záměna vede ke zkvalitnění výsledného díla. Největší vliv na výběr použitých materiálů má podle přibližně poloviny firem (52 %) projektant, až za ním následují investor a stavební firma.

více
14/06/2016 Napsali o nás

Čelní skla vyrobí linka za miliardu

Výroba čelních autoskel v Hořovicích na Berounsku dvojnásobně vzroste, v závodu vznikla nová linka za miliardu korun. Vyrobí tak až dva miliony skel ročně. Podle vedení firmy Saint-Gobain Sekurit ČR jde o nejmodernější zařízení v Evropě. Nová linka by měla být v plném provozu od srpna. Stavba nové linky v Hořovicích trvala zhruba rok, skončila loni v listopadu. Nyní se postupně rozšiřuje její provoz ve dvou nově vzniklých halách, které mají...

14/06/2016 Napsali o nás

Evoluce ve světě izolací

Isover EVO je další přírůstek v rodině produktů divize ISOVER koncernu Saint Gobain. Isover EVO je výrobek z nové produktové řady Isover 4+, vyrobený z přírodních surovin s použitím zcela nového pojiva na přírodní bázi. Jeho nové složení přispívá ke zkvalitnění vnitřního prostředí, je komfortnější na zpracování. Méně práší a je jemnější na dotek. Vzhledem k nižší ?D 0,035 W/(m . K) je vhodným řešením pro tepelnou izolaci vnitřních prostorů...

10/06/2016 Napsali o nás

Saint-Gobain otevřel novou linku na výrobu autoskel

Výroba čelních autoskel v Hořovicích na Berounsku dvojnásobně vzroste, v závodu vznikla nová linka za miliardu korun. Vyrobí tak až dva miliony skel ročně. Podle vedení firmy Saint-Gobain Sekurit ČR jde o nejmodernější zařízení v Evropě. Nová linka, kterou společnost ze skupiny Saint-Gobain slavnostně otevřela v pátek, by měla být v plném provozu od srpna.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že sádrokartonová deska divize Rigips byla zapsána do Guinnessovy knihy rekordů?

Ve výrobním závodě Rigips v Horních Počaplech byla v roce 2011 vyrobena obří sádrokartonová deska o rozměrech 12,05 × 1,25 m. Rekord byl oficiálně zanesen do České databanky rekordů a následně získal rovněž certifikát Guinness World Records za největší sádrokartonovou desku na světě.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.