Jsme partnerem Týdne Francie!

Novinky přidáno 1. června, 2017


Již čtvrtý ročník Týdne Francie, který se letos uskuteční v Praze od 14. do 25. června 2017, má jasný cíl: zdůraznit důležitost vztahů, které se rozvíjejí mezi Francií a Českou republikou v oblasti hospodářství, kultury i francouzského „umění žít“. Skupina Saint-Gobain jako jedna z nejstarších a nejstabilnějších firem z francouzským původem samozřejmě nemůže chybět.

Tyto společné momenty nám umožní poznat některé nejvýznamnější tvůrce těchto vzájemných vztahů, ať už z řad podnikatelů nebo umělců. Zároveň budeme společně, Francouzi a Češi, svědky některých slavnostních událostí – mám na mysli především Předání Cen Francouzsko-české obchodní komory v oblasti ekonomických vztahů, ale také neformální a přátelská setkání, kterými budou například Francouzský trh nebo Den hudby. Tento jedinečný týden vám zároveň umožní objevit francouzské a frankofonní kavárny, bary, restaurace, obchody a kulturní instituce v Praze. Ať už jsou vaše preference jakékoliv, rádi vás přivítáme všude tam, kde bude čtvrtý ročník Týdne Francie oslavovat francouzsko-české přátelství.

Roland Galharague, velvyslanec Francie v České republice

 

celý program a více informací o celé akci najdete na webu Týden Francie.cz.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že existuje sklo, které se nedá poškrábat, odolává skvrnám a snadno se čistí?

Nejen sklo s tímto odolným povrchem, který propustí světlo, ale současně zachovává intimitu prostoru pod ním, si můžete prohlédnout v showroomech závodů GLASSOLUTIONS. Váš výběr tak bude snazší díky možnosti si každý typ produktu vyzkoušet a osahat.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.