Isover uspořádal konference s tématem Projektování dle aktuálních i budoucích trendů a pravidel

Novinky přidáno 28. května, 2015


Konference byly určené zejména pro architekty a projektanty. Kromě inspirujících přednášek byl účastníkům představen i druhý díl Katalogu tepelných vazeb s podtitulem Střešní konstrukce. Zájem byl velký, obou akcí se zúčastnilo přes 300 účastníků, jejichž ohlasy jsou veskrze pozitivní.

V Praze se akce konala 14. 5. 2015 v nové budově OK Systém na Pankráci, v Brně pak o týden později, tj. 21 .5. 2015 v SONO Centru. Zajímavá, obohacující a inspirativní témata prezentovaly a o své zkušenosti se podělily kapacity z různých oborů jako například akademický architekt Aleš Brotánek a pan docent Ing. Vladimír Kočí, PhD. Na konferenci byli i zástupci Státního fondu životního prostředí, kteří vysvětlili dotační program Nová zelená úsporám, jeho fungování, podávání a zpracovávání žádostí a další praktické informace.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že žáci Speciální základní školy ve Vysokém Mýtě vyrábějí v dílnách krásné výrobky?

Tuto novou dílnu jim během dvou let vybavil ADFORS CZ. Ročně vynaloží ADFORS CZ na podporu neziskových organizací 300 tisíc korun.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.