ISOVER CZ zná vítěze soutěže pro mladé architekty MultiComfort House Students Contest

Novinky přidáno 3. května, 2018ISOVER pořádá každoročně pro studenty architektury, designu a stavebnictví mezinárodní soutěž, díky níž se výherci finále mohou spolu se svými učiteli podívat do cílové destinace. Studenti, kteří se letos umístili na prvních třech místech, mají kromě finanční odměny 40 000 Kč, 30 000 Kč a 20 000 Kč i možnost reprezentovat ČR na mezinárodním finále, které se bude konat 12. - 15. května 2018 ve Spojených arabských emirátech, kde letošní zadání soutěže cílí na rozvojovou polyfunkční multikulturní oblast v Dubaji.

A kdo tedy bude reprezentovat Česku republiku ve Spojených arabských emirátech? Na prvním místě se umístila Michaela Bergová z TU Liberec, na druhém tým Hany Vočkové a Sáry Šnejdarové a na třetím pak Terezie Cahová s Oldřichem Mervartem, oba dva týmy z FSv ČVUT v Praze. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo 20. dubna 2018 na Fakultě architektury ČVUT za přítomnosti proděkanky pro pedagogickou činnost doc. Ing. arch. Ing. Zuzany Peškové, Ph.D.

Vítězným týmům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v mezinárodním finále!

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že studenti Technické univerzity v Liberci navrhovali pro ADFORS tapety?

Sklovláknité přetíratelné tapety jsou jedním z výrobků společnosti ADFORS.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.