ISOVER CZ se stal generálním partnerem akce Pasivní dům roku 2017

Novinky přidáno 18. ledna, 2018
Akce představí nejlepší moderní domy Česka, a to nejen novostavby, nejen pasivní a nejen rodinné domy! Soutěžní přehlídka Pasivní dům 2017 hledá, mapuje a oceňuje nejzajímavější úsporné domy na území České republiky.

Ať už ty nulové, pasivní nebo s velmi nízkou energetickou náročností, rodinné, bytové, administrativní, ale i školy, domy úplně nové nebo do úsporné energetické třídy nově zrekonstruované. Cílem zkrátka je představit široké veřejnosti moderní české stavby 21. století a ocenit nejlepší úsporné projekty současnosti.

 

Přihlášky bylo možné posílat do konce listopadu 2017, přihlášené domy si můžete prohlédnout na stránkách  8. ledna 2018 bylo spuštěno hlasování veřejnosti.

Vyhlášení vítězů pak proběhne 8. února 2018 v rámci veletrhu FOR PASIV 2018.

 

Generálním partnerem soutěžní přehlídky je ISOVER a projekt Multi-Komfortní dům Saint-Gobain.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že Saint-Gobain Sekurit Hořovice vyrábí ultralehké čelní sklo pro sportovní vozy?

Oproti běžným sklům je lehčí až o 2,5 kg na 1 m2 skla. Svou nízkou hmotností přispívá ke snížení množství emisí vypouštěných do ovzduší.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.