ISOVER CZ připravuje další Izolační fórum on-line

Novinky přidáno 29. ledna, 2018


ISOVER CZ připravuje na 30. ledna další streamovanou konferenci Izolační fórum.

On-line konference bude tentokrát zaměřena na požární ochranu plochých střech. Vysvětlíme si také některé používané parametry z oblasti tepelných izolací a přivítáme i odborného hosta Petra Němce, který pohovoří na téma vegetační střechy.
 
Přímý přenos začne v úterý 30. 1. 2018 ve 14 hodin, sledujte ho na Facebooku nebo kanálu YouTube. Pokud přímý přenos nestihnete, bude k dispozici i záznam na YouTube.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že Isover recykluje 98 % odpadů vzniklých při výrobě minerální vlny?

V České republice tvoří recyklovaný odpad ani ne 15 % celkového vyprodukovaného množství komunálního odpadu. Zbytek je skládkován či pálen. Při výrobě nového expandovaného polystyrenu Isover je možné využít i použitý polystyren z obalů. Isover tento polystyren pro recyklaci vykupuje – kontaktujte nás na recyklace@isover.cz.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.