Ing. MARTINA HASMANOVÁ USPĚLA JIŽ POČTVRTÉ V ANKETĚ TOP ŽENY ČESKA 2017

Novinky přidáno 29. ledna, 2018


Generální ředitelka Saint-Gobain Sekurit ČR uspěla již počtvrté v řadě v anketě Top ženy Česka 2017. Blahopřejeme!

„Je mi velkou ctí být znovu mezi nominovanými 25 ženami Česka v kategorii Manažerka za rok 2017. Jde zároveň o ocenění usilovné práce celého týmu Saint-Gobain Sekurit ČR a to opakovaně! Třeba to bude dobrou inspirací pro další ženy-manažerky v jejich dalším postupu a kariéře,“ uvedla paní Martina Hasmanová ke svému ocenění.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že historie českého Isoveru začíná u vynálezce eternitu?

Eternit byl vyvinut v 19. století, roku 1899 si jej nechal patentovat pan Ludwig Hatschek, rodák z Těšetic u Olomouce. Hlavní surovinou eternitu je azbest a materiál se využíval zejména pro střešní krytiny. 9. ledna 1921 byla založena společnost ETERNITAS, akciová továrna dehtových výrobků a krycích hmot s výrobním závodem v Častolovicích. Zaměstnávala 558 dělníků a po znárodnění v roce 1945 byla společnost začleněna do Eternitových závodů, n. p. Praha.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.