Ani v ADFORS se na advent nezapomíná

Novinky přidáno 15. prosince, 2017


Stalo se již krásnou tradicí, že v rámci prodejních dnů mohou zaměstnanci ADFORS přispět na dobrou věc a zároveň potěšit sebe či své blízké překrásnými výrobky od klientů různých organizací.

V letošním roce naše pozvání přijali: Dům s pečovatelskou službou Hodonice, Praktická škola Znojmo, Domov Božice, Zámek Břežany, BERENIKA Vysoké Mýto, Oblastní charita Nové Hrady u Skutče, centrum denních služeb charity Svitavy Světlanka a Oblastní charita Moravská Třebová.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že materiály ISOVER je izolován každý pátý dům v USA?

Isover je největší světový výrobce izolací s působností a výrobními závody po celém světě. Pokud bychom zaparkovali plně naložené kamiony i s vleky materiálem Isover, který se vyrobí v průběhu jednoho roku v České republice, obsadili bychom všechny dálnice a rychlostní silnice v České republice od Aše po Ostravu v obou směrech.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.