Ani v ADFORS se na advent nezapomíná

Novinky přidáno 15. prosince, 2017


Stalo se již krásnou tradicí, že v rámci prodejních dnů mohou zaměstnanci ADFORS přispět na dobrou věc a zároveň potěšit sebe či své blízké překrásnými výrobky od klientů různých organizací.

V letošním roce naše pozvání přijali: Dům s pečovatelskou službou Hodonice, Praktická škola Znojmo, Domov Božice, Zámek Břežany, BERENIKA Vysoké Mýto, Oblastní charita Nové Hrady u Skutče, centrum denních služeb charity Svitavy Světlanka a Oblastní charita Moravská Třebová.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že sádrokartonová deska divize Rigips byla zapsána do Guinnessovy knihy rekordů?

Ve výrobním závodě Rigips v Horních Počaplech byla v roce 2011 vyrobena obří sádrokartonová deska o rozměrech 12,05 × 1,25 m. Rekord byl oficiálně zanesen do České databanky rekordů a následně získal rovněž certifikát Guinness World Records za největší sádrokartonovou desku na světě.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.