42 zaměstnanců Rigipsu ujelo přes 10 000 kilometrů

Novinky přidáno 9. , 2017
Za 31 dní společně zvládli překonat hranici 10 000 km a pomohou tak Markovi k jeho cíli

Za 31 dní společně zvládli překonat hranici 10 000 km a zastavili  se na celkovém čísle 10 240 ujetých kilometrů!! 

Do akce se zapojila řada zaměstnanců ze všech oddělení. Suverénně si první příčku udržel od samého počátku obchodní ředitel Radek Šafář s 1.775 najetými kilometry, který byl i nejaktivnějším fotografem z cest (prohlédněte si vše ve fotogalerii ). 

Jsme rádi, že jsme tím Markovi Moflárovi, zrakově postiženému sportovci, pomohli ke splnění jeho snu – zúčastnit se závodu WINTERMAN. Sledujte další novinky Rigipsu, v nichž Vás budeme o Markovi dále informovat, nebo se k nám připojte na facebooku.

 

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že minerální vlna se v Častolovicích vyrábí už 50 let?

Minerální vlna se začala v Častolovicích vyrábět roku 1965, kdy 1. 7. 1965 vznikl nový závod Stavební izolace n.p. Praha. V roce 1990 došlo k rozdělení a v Častolovicích vyrostl nový státní podnik ORSIL Častolovice. O tři roky později byla společnost privatizována stávajícím managementem firmy a vznikla společnost Orsil s.r.o.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.