I jílová klima regulační omítka může být bio

Novinky přidáno 10. října, 2014


Weber vyvinul jílovou klima regulační omítku na čistě přírodní bázi, která se lehce zpracovává a je ideálním materiálem pro údržbu památek.

Jílová omítka se speciálně vybranými surovinami a minerálními přísadami weber.mur 652 je pro ruční i strojní zpracování. Je určena pro interiéry. Omítka reguluje klima, má velmi dobrou přilnavost. Nanáší se ručně nebo i  strojně. Tato interiérová omítka je perfektním pomocníkem při údržbě památek. Omítka neobsahuje žádné chemické přísady.

 

Omítka se nanáší ve dvou vrstvách a vzhledem k tomu, že se jedná o  čistě přírodní materiál, schnutí této jílové omítky musí probíhat v průběhu několika dnů.

 

Jílová omítka weber.mur 652 je k dostání v každých dobrých stavebninách. Balení: 30 kg v papírových obalech, spotřeba: 16,5 kg/10 mm/m2. Cena: 283 Kč

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, co znamenají slova Saint-Gobain?

Saint-Gobain byla malá vesnice, kde byla roku 1692 otevřena sklárna na výrobu zrcadel. V roce 1695 došlo rozhodnutím krále ke sloučení této sklárny a sklárny, které udělil král Ludvík XIV. roku 1665 patent na výrobu zrcadel. Nová společnost se jmenovala Manufacture des Glaces de Saint-Gobain.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.