I jílová klima regulační omítka může být bio

Novinky přidáno 10. října, 2014


Weber vyvinul jílovou klima regulační omítku na čistě přírodní bázi, která se lehce zpracovává a je ideálním materiálem pro údržbu památek.

Jílová omítka se speciálně vybranými surovinami a minerálními přísadami weber.mur 652 je pro ruční i strojní zpracování. Je určena pro interiéry. Omítka reguluje klima, má velmi dobrou přilnavost. Nanáší se ručně nebo i  strojně. Tato interiérová omítka je perfektním pomocníkem při údržbě památek. Omítka neobsahuje žádné chemické přísady.

 

Omítka se nanáší ve dvou vrstvách a vzhledem k tomu, že se jedná o  čistě přírodní materiál, schnutí této jílové omítky musí probíhat v průběhu několika dnů.

 

Jílová omítka weber.mur 652 je k dostání v každých dobrých stavebninách. Balení: 30 kg v papírových obalech, spotřeba: 16,5 kg/10 mm/m2. Cena: 283 Kč

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že výrobky Saint-Gobain jsou v mnoha známých budovách?

8 milionů turistů ročně navštíví muzeum Louvre a obdivuje jeho skleněnou pyramidu, 4,5 milionu turistů ročně navštíví sochu Svobody v New Yorku. Saint-Gobain výrobky najdete i v Shanghai Opera House nebo na stadionu Maracana v brazilském Rio de Janeiru.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.