Novinky

Novinky ze světa Saint-GobainStavte s Weber a získejte pivo
18/06/2018 Novinky

Stavte s Weber a získejte pivo

Divize Weber opakuje pro velký úspěch časově omezenou prodejní akci na vybrané stavební materiály. V termínu od 16. 6. do 17. 7 při objednání jedné palety akčních výrobků získá nakupující 6 plechovek piva v limitované edice.

Nová lávka v Hořovicích
13/06/2018 Novinky

Nová lávka v Hořovicích

Dne 18.5. 2018 byla slavnostně předána k užívání nová pěší lávka v zadní části rybníka Dražovský velký. Lávka umožní návštěvníkům lesoparku bezpečně projít celou trasou kolem rybníka. Lávka je dar firmy Sekurit městu Hořovice, tak ať dlouho a dobře slouží!

Grill střecha ISOVER
04/06/2018 Novinky

Grill střecha ISOVER

Spojení intenzivní střešní zahrady a terasy dává jedinečnou možnost vytvořit ze střechy opravdovou relaxační zónu.

Zveme vás na den s ADFORS na Smetanově Litomyšli
02/06/2018 Novinky

Zveme vás na den s ADFORS na Smetanově Litomyšli

Již sedmým rokem v řadě se skupina Saint-Gobain a její člen Saint-Gobain Adfors stali partnery druhého nejstaršího a největšího pravidelného hudebního festivalu v České republice. Na závěr festivalu, v sobotu 7. července uspořádá Adfors celodenní kulturní program v Klášterních zahradách.

Kolik stojí zateplení domu?
21/05/2018 Novinky

Kolik stojí zateplení domu?

Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, připravil jednoduchý kalkulátor pro rychlý a snadný výpočet orientační ceny zateplení domu. Každý má teď možnost si nezávazně spočítat na kolik přijde zateplení, včetně materiálu, práce a lešení.

Parta dobrovolníků se vydala do Jeseníku
21/05/2018 Novinky

Parta dobrovolníků se vydala do Jeseníku

Dobrovolníci z řad zaměstnanců skupiny Saint-Gobain se již pošesté vydali přes víkend vykonat bohulibou činnost. Navazují tak na akci "350 minut v přírodě", která se konala v rámci oslav 350 let od vzniku Saint-Gobain v roce 2015. Tentokrát se pustili do vyčištění náplavky řeky Bělé v Jeseníku, kde má vzniknout nový relaxační prostor v blízkosti Smetanových sadů.

Pojeď, poběž, pomáhej!
15/05/2018 Novinky

Pojeď, poběž, pomáhej!

Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, je opětovně generálním partnerem cyklistického závodu weberjičínská 50 a bežeckého závodu webercity run. Společně s organizátorem Fitclub Jičín si dovolujeme pozvat všechny sportovce tělem či duší na sobotu 26. května do Jičína.

Divize Ecophon slaví výročí
11/05/2018 Novinky

Divize Ecophon slaví výročí

Netradiční oslavu svého 20ti letého působení na českém trhu si zvolila divize Ecophon. Pro své zákazníky připravila kulinářské zážitky v Praze, Brně, Ostravě a Liberci. Láska k akustice prochází žaludkem, a proto pod vedením zkušených šéfkuchařů připravili speciality světových kuchyní, vyzkoušeli také čichové buňky a hlavně zavzpomínali, jak šel čas s Ecophonem. Přejeme mnoho spokojených zákazníků a skvělá řešení prostorové akustiky!

ISOVER CZ zná vítěze soutěže pro mladé architekty MultiComfort House Students Contest
03/05/2018 Novinky

ISOVER CZ zná vítěze soutěže pro mladé architekty MultiComfort House Students Contest

ISOVER pořádá každoročně pro studenty architektury, designu a stavebnictví mezinárodní soutěž, díky níž se výherci finále mohou spolu se svými učiteli podívat do cílové destinace. Studenti, kteří se letos umístili na prvních třech místech, mají kromě finanční odměny 40 000 Kč, 30 000 Kč a 20 000 Kč i možnost reprezentovat ČR na mezinárodním finále, které se bude konat 12. - 15. května 2018 ve Spojených arabských emirátech, kde letošní zadání...

Veletrhy iKraiera jsou úspěšně za námi
25/04/2018 Novinky

Veletrhy iKraiera jsou úspěšně za námi

Březen a duben patřil veletrhům ikariéra na pražském ČVUT a brněnském VUT. Budoucím absolventům technických oborů jsme představili Skupinu Saint-Gobain jako potenciálního zaměstnavatele, na VUT navíc konkrétní kariérní příležitosti v závodech ADFORS a ISOVER.

Celovečerák od ADFORS?
11/04/2018 Novinky

Celovečerák od ADFORS?

Jasně! A ne jen jeden! Pokud byste totiž zhlédli všechna videa na ADFORS TV YouTube kanálu, strávili byste u nich okolo 4 hodin čistého času. Ano, tolik jich tam je. Přesně 82 a týkají se rozličných témat napříč všemi produkty a životem v ADFORS.

Zapojili jsme se do akce Ukliďme Česko
10/04/2018 Novinky

Zapojili jsme se do akce Ukliďme Česko

Záleží nám na životním prostředí, a to i v okolí našich kanceláří v pražské Libni. Proto jsme se opět zúčastnili akce s názvem Ukliďme Česko.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že historie českého Isoveru začíná u vynálezce eternitu?

Eternit byl vyvinut v 19. století, roku 1899 si jej nechal patentovat pan Ludwig Hatschek, rodák z Těšetic u Olomouce. Hlavní surovinou eternitu je azbest a materiál se využíval zejména pro střešní krytiny. 9. ledna 1921 byla založena společnost ETERNITAS, akciová továrna dehtových výrobků a krycích hmot s výrobním závodem v Častolovicích. Zaměstnávala 558 dělníků a po znárodnění v roce 1945 byla společnost začleněna do Eternitových závodů, n. p. Praha.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.