Novinky

Novinky ze světa Saint-GobainZLEPŠEME VNITŘNÍ PROSTŘEDÍ ŠKOL PRO VÝUKU NAŠICH DĚTÍ!
21/06/2017 Novinky

ZLEPŠEME VNITŘNÍ PROSTŘEDÍ ŠKOL PRO VÝUKU NAŠICH DĚTÍ!

Vysoká koncentrace oxidu uhličitého (CO2), nedostatečná cirkulace čerstvého vzduchu i nevyhovující světelné či akustické podmínky – to jsou závěry vyplývající z měření České rady pro šetrné budovy (CZGBC) v rámci nově spuštěného projektu zaměřeného na kvalitu vnitřního prostředí v českých školách. O tom, že je stav vnitřního prostředí ve většině vzdělávacích zařízení bohužel nevyhovující až tristní, se sice ví již delší dobu, soustavná...

Ceny Francouzsko-české obchodní komory
20/06/2017 Novinky

Ceny Francouzsko-české obchodní komory

Francie je zajímavou obchodní příležitosti. Francouzsko-česká obchodní komora ocenila firmy, které tam již uspěly

Bojujte se suchem s Weber
19/06/2017 Novinky

Bojujte se suchem s Weber

Pro dotační titul Dešťovka všem vlastníkům či stavebníkům rodinných a bytových domů na využití srážkové a odpadní vody v domácnosti i na zahradě představujeme tyto dva systémy. I Weber chce bojovat se suchem.

Již zítra začíná festival Smetanova Litomyšl
15/06/2017 Novinky

Již zítra začíná festival Smetanova Litomyšl

Zítra se otevřou pomyslné brány hudebního festivalu s geniem loci - Smetanovy Litomyšle. I letos jsme hrdým partnerem a navíc pro vás chystáme parádní závěr.

Zveme vás na finále extraligy v ragby
13/06/2017 Novinky

Zveme vás na finále extraligy v ragby

Blíží se vrchol domácí ragbyové soutěže TOP 6. V sobotu 24. června od 14:00 hodin se proti sobě postaví mužstva Sparty Praha a Tatry Smíchov a porvou se o mistrovský titul v ragby pro rok 2017.

Zveme vás na Den pod taktovkou Saint-Gobain do Smetanovy Litomyšle!
08/06/2017 Novinky

Zveme vás na Den pod taktovkou Saint-Gobain do Smetanovy Litomyšle!

Závěr hudebního festivalu Smetanova Litomyšl bude letos patřit nám. V rámci doprovodného programu v Klášterních zahradách jsme pro návštěvníky festivalu, obyvatele, ale i turisty připravili Den pod taktovkou Saint-Gobain s bohatým programem.

Sekurit spouští program pro absolventy
07/06/2017 Novinky

Sekurit spouští program pro absolventy

Ve výrobním závodě SEKURIT v Hořovicích právě spouští program pro absolventy. Skvělá příležitost pro energické mladé lidi získat praxi a začít budovat svou profesní dráhu!

Jsme partnerem Týdne Francie!
01/06/2017 Novinky

Jsme partnerem Týdne Francie!

Již čtvrtý ročník Týdne Francie, který se letos uskuteční v Praze od 14. do 25. června 2017, má jasný cíl: zdůraznit důležitost vztahů, které se rozvíjejí mezi Francií a Českou republikou v oblasti hospodářství, kultury i francouzského „umění žít“. Skupina Saint-Gobain jako jedna z nejstarších a nejstabilnějších firem z francouzským původem samozřejmě nemůže chybět.

V Častolovicích chce ISOVER vyrábět ekologičtěji
29/05/2017 Novinky

V Častolovicích chce ISOVER vyrábět ekologičtěji

Skupina Saint-Gobain se rozhodla rozšířit své výrobní kapacity v závodě ISOVER v Častolovicích o třetí výrobní linku, v této souvislosti zavede nové ekologičtější a úspornější technologie.

Rozhovor s ředitelem ISOVERu o rozšíření výroby
25/05/2017 Novinky

Rozhovor s ředitelem ISOVERu o rozšíření výroby

V posledních měsících vzbuzuje zvýšený zájem plán společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. divize ISOVER na vybudování nového recyklačně-výrobního zařízení v rámci závodu na výrobu izolační čedičové vaty v Častolovicích. Příprava záměru se setkává s protesty několika občanů a spolku Ekors, kteří kolem dopadu výstavby nové technologie vytvářejí mýty, dohady a zveřejňují nepravdivé informace. Zeptali jsme se proto generálního...

Fotoreport ze Saint-Gobain Fóra 2017
22/05/2017 Novinky

Fotoreport ze Saint-Gobain Fóra 2017

Nestihli jste se letošního ročníku konferencí zúčastnit? Zajímá vás, jak to celé probíhá? Podívejte se na fotoreport!

I letos jsme hrdým partnerem Smetanovy Litomyšle
19/05/2017 Novinky

I letos jsme hrdým partnerem Smetanovy Litomyšle

Festival Smetanova Litomyšl je druhým nejstarším hudebním festivalem v České republice, zároveň patří k největším pravidelným festivalům klasické hudby u nás.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že Saint-Gobain Sekurit vyrábí autoskla v Hořovicích?

Rozlohou jeden z nejmenších, významem však jeden z největších závodů společnosti Saint-Gobain Sekurit - vyrábí autoskla ve středočeských Hořovicích.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.