SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST SAINT-GOBAIN

Skupina Saint-Gobain jako vedoucí podnik působící v oblasti udržitelného bydlení neboli "habitat" a ve stavebnictví je přesvědčena o tom, že nese odpovědnost za podporu neziskových organizací v oborech souvisejících se strategií Skupiny.

NADACE SAINT-GOBAIN

Pohodlné, energeticky úsporné domy, šetrné k životnímu prostředí, chceme nabízet také znevýhodněným lidem. Z toho důvodu jsme založili v roce 2009 iniciativu Nadace Saint-Gobain. Její činnost vychází z aktivní účasti pracovníků Skupiny. Ti také předkládají projekty, a je-li některý schválen, stávají se sponzory.

Nadace Saint-Gobain podporuje projekty v následujících oblastech: integrace mladých lidí prostřednictvím práce v sektoru bydlení / výstavba, modernizace nebo rekonstrukce sociálního bydlení pro obecné účely / energetická úspornost a ochrana životního prostředí v oblasti sociálního bydlení. Každý projekt musí mít podporu neziskových organizací, jakými jsou sdružení nájemníků bytů, nevládní organizace a nadace. Technickou realizovatelnost projektů posuzuje skupina expertů.

SAINT-GOBAIN 350 LET

Saint-Gobain v ČR

1992

v ČR již 23 let

6

stabilních společností

14

výrobních závodů

9

značek

3 600

zaměstnanců

Oblasti činnosti Saint-Gobain

Skupina Saint-Gobain navrhuje a vyrábí vysoce výkonné stavební materiály, které poskytují inovativní řešení energetické efektivity a ochrany životního prostředí. Díky svým materiálům nabízí komplexní řešení pro kvalitní, úsporné a udržitelné bydlení lidí po celé republice. Dále vyrábí skla pro stavebnictví i automobilový průmysl, inteligentní zateplovací systémy, systémy zásobování vodou a solární řešení.


Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Isover Abrasives Saint-Gobain ADFORS
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Ecophon Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Isover Saint-Gobain PAM CZ s.r.o. Saint-Gobain Construction Products CZ a.s, divize Rigips Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Weber
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Glassolutions Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s r.o.

Saint-Gobain Novinky Zprávy a aktuality ze Saint-Gobain

ISOVER CZ vyhlásil vítěze mezinárodní studentské soutěže Multi-Komfortní dům ISOVER
16/05/2016 Aktuality kariera

ISOVER CZ vyhlásil vítěze mezinárodní studentské soutěže Multi-Komfortní dům ISOVER

ISOVER pořádá každoročně mezinárodní soutěž pro studenty architektury, designu a stavebnictví.

Saint-Gobain v žebříčku top zaměstnavatelů v ČR
07/04/2016 Aktuality kariera

Saint-Gobain v žebříčku top zaměstnavatelů v ČR

Žebříček „Czech Republic’s Most Attractive Employers 2016“ hodnotí společnosti působící v České republice na základě preferencí vysokoškolských studentů.

Skupina Saint-Gobain v České republice zaznamenala v roce 2015 historické hospodářské výsledky.
07/03/2016 Aktuality kariera

Skupina Saint-Gobain v České republice zaznamenala v roce 2015 historické hospodářské výsledky.

Skupina Saint-Gobain oznámila své celosvětové hospodářské výsledky. Zároveň zveřejňuje výsledky za rok 2015 v České republice, které jsou nejlepší za celou dobu jejího působení na českém trhu, tj. od roku 1992. Skupině Saint-Gobain v České republice vzrostl v porovnání s minulým rokem provozní zisk o čtvrtinu. Hlásí také meziroční růst obratu o 6 procent na 621 mil. €. Na celkovém výsledku se podílí všech šest společností, které v České...

Slavnostní předání ceny TOP EMPLOYER
26/02/2016 Aktuality kariera

Slavnostní předání ceny TOP EMPLOYER

25.2. byla v Amsterdamu slavnostně předána cena TOP EMPLOYER do rukou Roberta Kudrny, personálního ředitele Saint-Gobain.

Skupina Saint-Gobain v České republice získala prestižní certifikaci TOP EMPLOYER
19/02/2016 Aktuality kariera

Skupina Saint-Gobain v České republice získala prestižní certifikaci TOP EMPLOYER

Skupina Saint-Gobain v České republice prošla úspěšně mezinárodní certifikací Top Employers Institute a to zejména díky výjimečné péči o zaměstnance a poskytovaným zaměstnaneckým benefitům.

Oznámení o změně názvu společnosti
17/02/2016 Aktuality kariera

Oznámení o změně názvu společnosti

V souvislosti s prodejem Saint-Gobain Building Distribution CZ, spol. s r.o. se současně mění název stavebnin, které do nedávna působily pod značkami Raab Karcher a Platforma. Společnost oficiálně působí na trhu pod novým obchodním názvem STAVMAT STAVEBNINY Rudná s.r.o.

Společnost Sekurit rozšiřuje výrobu a hledá nové kolegy do svého týmu
28/01/2016 Aktuality kariera

Společnost Sekurit rozšiřuje výrobu a hledá nové kolegy do svého týmu

Společnost Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s. r. o. se specializuje na výrobu laminovaných bezpečnostních automobilových skel. Díky neustálým investicím do vývoje a modernizace výroby, jsou schopni nabídnout předním světovým automobilkám skla vysoce sofistikovaná.

Významné ocenění generální ředitelky Saint-Gobain Sekurit
20/01/2016 Aktuality kariera

Významné ocenění generální ředitelky Saint-Gobain Sekurit

V pondělí 18. ledna na slavnostním večeru vyhlásily Hospodářské Noviny top 25 žen českého byznysu. Do této elitní skupiny zařadily také generální ředitelku společnosti Saint-Gobain Sekurit Ing. Martinu Hasmanovou. Již podruhé za sebou se stala jednou z TOP 25 žen byznysu v ČR.

ISOVER Častolovice letos oslaví 50 let výroby izolační vlny
15/01/2016 Aktuality kariera

ISOVER Častolovice letos oslaví 50 let výroby izolační vlny

První linka na výrobu čedičové izolační vlny byla v Častolovicích spuštěna v roce 1966, v nově vzniklém závodě Stavební izolace n.p. Praha. Tepelné izolace se tak v Častolovicích vyrábějí již skoro 50 let. Historie výroby stavebních materiálů zde však začíná dříve, a to v 19. století, u vynálezu eternitu a založení továrny na výrobu dehtových výrobků.

160 let od založení slévárny  v Pont-a-Mousson
08/01/2016 Aktuality kariera

160 let od založení slévárny v Pont-a-Mousson

Společnost Pont-a-Mousson byla založena v roce 1856 v oblasti Lotrinska, na severovýchodě Francie. Při stavbě železnice mezi městy Metz a Nancy bylo objeveno velké naleziště železné rudy – tedy ideální místo pro stavbu slévárny. Společnost Pont-a-Mousson se vydala novou, vlastní cestou, když se předčasně soustředila na litinové vodovodní trubky – první trubka byla odlita v roce 1860. Ostatní konkurenční slévárny totiž stále ještě vyráběly...

Pobočka Ecophon nově otevřena na Slovensku
04/01/2016 Aktuality kariera

Pobočka Ecophon nově otevřena na Slovensku

Koncem roku 2015 byla nově založena pobočka Ecophonu na Slovensku.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.